Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

Zhurnal Ads

Kate Winslet tregon se si ushtroi veten për rolin e ri.

Kate Winslet, e cila do të luajë një ‘person uji’ në pjesën e dytë të Avatar, bëri ushtrime ekstreme për tu përgatitur për këtë rol, shkruan Mirror.

Aktorja e përkushtuar, Kate, e vuri trupin e saj përmes presionit radikal dhe stresit në mënyrë që të jepte një shfaqje perfekte.

Ish-ylli i Titanikut, Kate, mësoi zhytjen e lirë për pjesën e dytë të filmit dhe pranon se bëri “gjëra tejet të çmendura” për një xhirim nën ujë.

Duke vërtetuar se është e gatshme të provojë kufijtë e saj për rolin emocionues, Kate tha se ajo e trajnoi veten për të mbajtur frymën nën ujë për më shumë se shtatë minuta.

“Unë duhej të mësoja se si të zhyhesha falas për të luajtur atë rol në Avatar, dhe kjo ishte thjesht e pabesueshme, shtoi ajo.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Death on the Nile” i gatshëm për t’u lansuar në fund të këtij viti

admin

Reperja Braxton ‘Brax’ Baker ndërron jetë në moshën 21 vjeçare

S.B.

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Z H

Tayna sërish me imazhe provokuese, kësaj radhe në fokus këmbët e gjata

admin

Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, ajo dhe Jakub presin djalë

admin

Aktori Cameron Douglas bëhet baba për herë të dytë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...