Kuriozitete

Katër të dashurit perfekt i përkasin këtyre shenjave astrologjike

Zhurnal Ads

Demi

Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri.

Bricjapi

Që duket i ftohtë në pamje të parë, por nuk është kështu. Partneri i kësaj shenje është dëshmitari më i mirë për të treguar se sa dashuri merr.

Peshorja

Krijon një dashuri përrallore kur dashuron vërtet. Është i gatshëm të jetë plotësisht besnik dhe i sinqertë.

Dashi

Nuk janë tolerantë, ama kur dashurojnë e lëshojnë dorën dhe zemrën. Janë të gatshëm t`i jetojnë lidhjet intensivisht.

Gaforrja

Me Gaforren duhet kujdes. Xhelozia e kësaj shenje është po aq e madhe sa nevoja për të dashur dhe për t`u dashur. Ndaj mos e zhgënje!

Postime të ngjashme

NASA zbulon rrezet e ndritshme të dritës në Jupiter

S.B.

Po raportonte drejtpërdrejt nga Frankfurti, dyshja ecin mbrapsht që gazetari i BBC-së të duket sikur kishte edituar videon

admin

Tornado te Gjiri i Lalëzit në Shqipëri, dëshmitarët regjistrojnë pamjet spektakolare

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...