Agjencia Zhurnal.mk

Katherine Schwarzenegger bëhet nënë për herë të parë

Katherine Schwarzenegger dhe Chris Pratt janë bërë prindër për herë të parë.

30 vjeçarja dhe ylli i “Marvel” raportohet se kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, sipas Entertainment Tonight.

Vëllai i Schwarzenegger, Patrick, gjithashtu konfirmoi lajmin në një video të ndarë nga Entertainment Tonight të dielën, duke thënë se ‘motra e tij dhe fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore’.

Aktori i “Avengers” dhe Schwarzenegger u martuan në qershor 2019 vetëm pak muaj pas fejesës, ndërkohë dyshja filluan takimet në vitin 2018.

Pakoja e re familjare bashkohet me djalin shtatë vjeçar të Pratt, Jack, të cilin e ndan me ish-gruan Anna Faris.

Një burim i afërt me çiftin konfirmoi më tej se nëna e re po “po bëhet mirë” dhe se kaloi fundjavën në shtëpi me burrin dhe vajzën e saj.

Schwarzenegger po ashtu u hap për shtatzëninë në mes të pandemisë së coronavirusit në një bisedë në ‘Instagram Live’ me Dr. Zelana Montminy në qershor, duke thënë se Pratt ka qenë “shumë mirëkuptues” gjatë kësaj kohe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...