Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Zhurnal Ads

Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë një mesazh për të gjithë amerikanët, përpara zgjedhjeve presidenciale.

Dyshja të mërkurën publikuan një video në Instagram, të cilët krijuan një këngë për t’i inkurajuar ndjekësit të votojnë personalisht se sa me postë, pasi votat e dërguara mund të mos shkojnë në destinacionin e duhur në Ditën e Zgjedhjeve.

“Çohu dhe shkëlqe dhe shko në votime tani”, këndoi Perry, 36 vjeçare.

“Votoni personalisht, jo me një fletëvotim me postë”, shtoi ylli i “Pirates of Caribbean”.

“Tani është koha për të votuar personalisht, personalisht, njerëzit e Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, përfundoi Perry.

Ajo pastaj bëri një ‘rikujtim miqësor’ për të ‘shkuar në votime’ dhe për të votuar.

Bloom, një britanik, shpjegoi se ai nuk mund të votojë, por u kërkoi fansave ta bënin këtë për vajzën e tij, Daisy, e cila erdhi në jetë para pak muajsh.

“Mami dhe babai këtu duke ju kujtuar se vota juaj numërohet”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë, publikon prapaskenat e fotosesioneve

admin

Dhurata Dora tërheqëse në setin e ri fotografik

S.B.

Nicole Kidman flet për ndikimin e izolimit te fëmijët

S.B.

Nicole Scherzinger fokuson gjoksin e formësuar me veshjen glamuroze

S.B.

Fansat aludojnë se Taylor Swift është fejuar me Joe Alwyn

S.B.

Pas infektimit me COVDI-19, Genc Prelvukaj përfundon në spital

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...