Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Katy Perry fotografohet e veshur me bikini, pasi solli në jetë fëmijën e parë

Ajo solli në jetë fëmijën e parë gjatë verës që lamë pas.

Dhe Katy Perry tashmë është e gatshme që të shijojë ditët në plazh, duke u veshur kështu edhe me bikini, shkruan Daily Mail.

Artistja së bashku me të fejuarin, Orlando Bloom, kanë vendosur që të shkojnë në Hawaii.

36-vjeçarja kishte zgjedhur për kostum të larjes ngjyrën vjollcë, kurse shihej se ende është pak mbipeshë.

Në anën tjetër, Orlando u shfaq në mënyrën më të mirë të mundshme, ndërsa në plan të parë është vënë fiziku i tij i formësuar.

Perry, emri i vërtetë i së cilës është Katheryn Elizabeth Hudson, kishte shtuar edhe aksesorë, teksa vëreheshin vathët e saj të arit.

Vlen të përmendet se çifti u takuan në vitin 2016, ndër u fejuan tre vite më pas.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...