Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Katy Perry shfaqet atraktive në sezonin e ri të “American Idol”

Ajo ka qenë duke shijuar jetën e të qenurit nënë kohëve të fundit.

Por, pas kësaj periudhe duket se Katy Perry i është rikthyer punës në sezonin e ri të “American Idol”, shkruan Daily Mail.

36-vjeçarja kësaj radhe do të jetë në juri, duke vlerësuar pjesëmarrësit gjatë këtij viti.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka ndarë disa imazhe atraktive që morën komente të shumta.

Flokët bionde i kishte kapur lart kokës, ndërsa për veshja ka zgjedhur një bluzë me ngjyra të ndezura.

Ndërkaq, Katy për disa vite me radhë po merr pjesë në këtë edicion, i cili po mbahet për të 19 herë.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...