Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Katy Perry thotë se puna më e mirë në botë është mëmësia

Katy Perry po vazhdon ta shijoj mëmësinë pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me të dashurin e saj, Orlando Bloom, në gusht të vitit të kaluar.

Këngëtarja amerikane ka deklaruar së fundmi se vajza e saj të cilën e ka quajtur Daisy Dove ia ka ndryshuar asaj jetën.

“Ajo më ka ndryshuar jetën dhe po vazhdon ta ndryshoj atë”, ka thënë Katy duke shtuar se si po i jep rëndësi vajzës së saj më shumë se çdo gjëje tjetër.

Sipas saj, kur bëhesh nënë, gjëja e vetme në të cilën duhet të fokusohesh është se si të jesh nënë, shkruan Daily Mail.

Katy ka thënë se që kur e ka lindur vajzën e saj, e ka kuptuar se puna më e mirë në botë është mëmësia.

Këngëtarja 36 vjeçare është fejuar me aktorin e famshëm Orlando Bloom në vitin 2019.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...