Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Katy Perry tregon flokët e saj të vërtetë dhe pranon gjithçka është false

Katy Perry nuk është e huaj në pjesën e transformimit të flokëve.

Pavarësisht nëse ajo po rrezikon me një prerje të re, apo ngjyrë tjetër, gjithmonë na frymëzon për të rezervuar atë takim të shumëpritur te parukieri.

Katy ka qenë e qetë në rrjete sociale që nga performanca e saj ikonike e ditës së inaugurimit, madje ndau një pamje nga koha e saj javore e ekranit për të treguar se ajo ishte duke bërë një pushim shumë të nevojshëm.

Por mamaja e re është kthyer dhe me kthimin e saj vjen një ngjyrë krejt të re flokësh.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...