“Ke me mungu” së shpejti publikohet nga Arilena Ara

Këngëtarja ka treguar se do e lansojë edhe një tjetër projekt muzikor nga albumi i saj.

“Ke me mungu”, mban titullin kënga e Arilenës e cila do jetë pjesë e albumit të saj ‘POP ART’, shkruan lajmi.net.

Duke ndarë pak nga kënga në rrjete sociale, artistja shqiptare nuk zbuloi edhe detaje tjera.

“Ke me mungu” from POP ART The Album coming soon”, shkroi në mbishkrimin e postimit të saj.

Ndryshe, Arilena Ara ka qenë aktive me projekte muzikore gjatë këtij viti e cila solli një bashkëpunim me Dafinën dhe Noizy-n.

Related posts

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

D V

Rudina Dembacaj ndanë momente romantike nga Italia me Mark Frrokun

D V

Këngët e Rita Orës ngjiten lart në top-listat australiane që pas pjesëmarrjes së saj në “The Voice Australia” si anëtare e jurisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More