Maqedoni

Ke nevojë për punë? Shko në Prespë dhe mblidh mollë, ja kushtet

Zhurnal Ads

Prespë, 5 tetor – Ushqim i paguar dhe rreth 1200 denarë në ditë. Ky është çmimi që pritet t’u ofrohet mbledhësve të mollëve në Prespë.

Sezoni i mbledhjes së mollëve filloi në fund të shtatorit dhe zgjat deri në fund të tetorit.

Puna është e nevojshme për paketimin dhe ruajtjen e mollëve, për të cilat paga ditore është e ngjashme, dhe ka një nevojë të vazhdueshme për një punë të tillë.

Postime të ngjashme

Vdes pas problemeve me zemrën, Amdi Bajram

admin

Shaqiri: Vazhdojmë me digjitalizimin dhe reformat kyçe të administratës publike

XH,I

Kurz refuzon shpërndarjen e refugjatëve në BE

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...