Agjencia Zhurnal.mk

Keisi në një moment romantik me Stresin, i bën dedikim special

Reperi Stresi ka disa muaj që është në burg pasi iu gjet një armë dhe lëndë narkotike në dhomën e hotelit ku po qëndronte, shkruan GazetaBlic.Mirëpo, pavarësisht kësaj, është e dashura ajo që shpesh i bën dedikime reperit në rrjete sociale.Kësaj radhe ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet në preherin e Stresit të cilin ajo e quan bota e tij.

‘E gjithë bota ime”, ka shkruar Kejsi në fotografinë e publikuar.Stresi u arrestua në tetor të vitit të kaluar, ku sipas policisë ai kishte 1 vit që ishte duke u përgjuar.

U zbuluar se ai bashkë me 4 persona të tjerë shisnin kanabis dhe kokainë në lokalet e natës në Ish-Bllok, por edhe në zonën pranë Rrugës së Dibrës në Tiranë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...