Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Keith ndan fotografi të ëmbël me Adriana Matoshin

Në estradën shqiptare tashmë është shtuar edhe një çift mjaft i ëmbël.

Janë ata Keith dhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi, të cilët po dalin hapur me imazhe në rrjete sociale.

Së fundmi, futbollisti i njohur ka ndarë një fotografi të ëmbël, ku shihet së bashku me të dashurën e tij.

Që të dy janë shfaqur të veshur me plot stil, teksa pozonin duke shikuar me ëndje njëri-tjetrin.

“A dëshiron ujë”, ka shkruar ai në përshkrim.

Vlen të përmendet se lidhja e tyre u komentua mjaft shumë në rrjete sociale, por që palët e kanë marrë me mjaft sportivitet.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...