Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina e mrekullueshme në setin e ri, ndërsa sjell edhe një pozë me bikini

Ndërkohë që bën rolin e modeles, Kejvina Kthella, publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj profesionale.

Këto ditë në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë disa fotografi nga seti i ri, në të cilat ka pozuar me fustan.

Bukuroshja duket për mrekulli në fotosesonin e ri, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

Ndërsa në InstaStory, biondja e popullarizuar e ka shpërndarë një fotografi, në të cilën shfaqet ulur në tavolinë e veshur me bikini.

Dhe si rëndom, Kejvina ka arritur të joshë vëmendje me figurën e mahnitëse trupore.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...