Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina Kthella josh me pozat ku thekson gjoksin e formësuar

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është ndër më të popullarizuarat në fushën e modelingut.

Ajo komentohet në masë të madhe për secilën lëvizje të saj, duke u bërë temë në të gjitha faqet rozë.

E njëjta ndodhi edhe përmes postimit të fundit në rrjetin social Instagram, ku ajo u shfaq tejet joshëse.

E veshur me sytjena të zeza, Kejvina ka theksuar gjoksin e formësuar, kurse për modesti kishte vënë një bluzë rozë mbi supe.

Flokët kësaj radhe zgjodhi ti kapte mbrapa kokës, ndërsa për makijazh shkoi me nuanca më të hapura.

Postimi i tillë padyshim që u komentua nga fansat, të cilët e përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...