Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina Kthella joshëse me dukjen e re, shfaqet e veshur me fustan nusërie

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është ndër më me trend për momentin.

Ajo përmes bukurisë dhe linjave trupore ka arritur të jetë figura e shumë kompanive për produkte të makijazhit.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka ardhur më ndryshe se më parë, pasi ka vendosur të pozojë e veshur me një fustan nusërie.

Flokët ajo ka zgjedhur t’i bëjë më të lakuara, teksa për makijazh ka shkuar me nuanca më të çeltë.

Çka mori vëmendje më shumë nga 657 mijë ndjekësit e saj është dekolteja e hapur, çka I ekspozonte asaj gjoksin e formësuar.

Flokët ajo ka zgjedhur t’i bëjë më të lakuara, teksa për makijazh ka shkuar me nuanca më të çeltë.

Çka mori vëmendje më shumë nga 657 mijë ndjekësit e saj është dekolteja e hapur, çka I ekspozonte asaj gjoksin e formësuar.

Kejvina ndër të tjera ka qenë protagoniste edhe në klipin e këngës “Edhe Sa”, me interpretuese Kidën.

https://www.instagram.com/p/CEMHALFpcdY/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Një super projekt po vjen, Kida bashkon forcat me Butrintin e Ledrin

Dafina Vidishiqi

Kanye nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Dafina Vidishiqi

Enca “mbretëresha” e Instagramit, artistja shqiptare më e ndjekur, ja kë lë pas

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa është artistja më e dëgjuar në historinë e Spotify

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri thotë se është e lumtur që ka realizuar një këngë me nënën e saj

Dafina Vidishiqi

Gold Ag lanson “Plumbi” në nder të Ditës së Çlirimit

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...