Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina Kthella nuk lë vend për imagjinatë me paraqitjen e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthalla, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Në një të fundit, bukuroshja bionde ka zgjedhur të mahnit 700 mijë ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Në veshjen e saj dominonte më shumë ngjyra e kuqe e errët, çka I bënte t’I fokusoheshin linjat trupore.

Po ashtu në pjesën e sipërme, Kejvina ka vënë në pah gjoksin, përmes prerjes unike të bluzës.

“Uh çfarë Kejvine”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë fansat e saj kanë shpërthyer me komente, ndërsa përshkruanin se sa joshëse dukej.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...