Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina Kthella sërish me imazhe nga Dubai, kësaj radhe vë në pah tiparet e bujshme trupore

Ajo është ndër modelet më të njohura të trojet shqiptare, që gëzon sukses të mjaftueshëm.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila përmes imazhe të ndryshme informon fansat për më të rejat nga jeta e saj.

Si duket, pandemia coronavirus kësaj radhe nuk e ka ndaluar atë të udhëtojë në Dubai, për të shijuar disa ditë atje.

Kështu, në rrjetin social Instagram, Kejvina po sjell fotografi nga më të ndryshmet, teksa me disa të fundit mahniti ndjekësit.

Bukuroshja bionde u shfaq me një palë pantallona të zi dhe një bluzë unike, çka I vinte në pah gjoksin e formësuar.

Nuk munguan as edhe pozat para pasqyrës, që Kthella përmes lëvizjeve provokuese ka joshur 706 mijë ndjekësit.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...