Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina Kthella vjen elegante në setin e ri fotografik

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe nga udhëtimet e shumta të saj, përfshirë edhe të punës që bën.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde si rrallëherë është shfaqur elegante.

Kejvina vendosi që të veshë një fustan të kaltër, por me nuancë të hapur, çka bëri që t’i theksoheshin tiparet trupore.

Flokët i ka lënë të lira mbi supe, derisa spërkatje të vogla ajo kishte bërë me makijazh, që mezi vërehej në fytyrën e saj.

Postimi i saj mori pëlqime të shumta nga ndjekësit, duke theksuar edhe komentet pozitive të tyre.

Kujtojmë se ajo së fundmi ka qenë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe ka sjellë imazhe atraktive.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...