Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina lë pak vend për imagjinatë me pozat e mbështjellë me peshqir

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, qëndron ende të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ndërsa ndan imazhe dhe video nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit, Kejvina është parë duke shijuar kohën në një vend malor, teksa vëmendje mori poza e saj.

Bukuroshja bionde po shijonte peizazhin, ndërsa shihej e mbështjellë me peshqir.

Kjo ka bërë që asaj i theksohen linjat e formësuara trupore, për të cilat pëlqehen në masë të madhe.

Postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime të shumta, përfshirë komente nga fansa dhe kolegë të saj. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...