Agjencia Zhurnal.mk

Kejvina nuk mund ti rezistojë temperaturave, shfaqet joshëse në këtë paraqitje

Modelja e njohur Kejvina Kthella njihet si një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Ajo vazhdimisht qëndron në fokus të mediave rozë për shkak të pamjes së saj dhe paraqitjeve ‘të nxehta’ që bën kohë pas kohe.

Së fundmi ajo u shfaq tejet joshëse në një paraqitje në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 400 mijë ndjekës.

Linjat perfekte trupore edhe kësaj radhe kanë qenë në qendër të vëmendjes /Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...