Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Kejvina është përkushtuar për të perfeksionuar fizikun.

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptar dhe shumë e suksesshme në fushën që punon, shkruan lajmi.net.

Ajo është vazhdimisht aktive me fotosesione të reja për marka të ndryshme, ndërsa vë në pah çdo herë format e përkryera.

Me fotografinë e fundit, Kejvina tregoi se po kujdeset shumë për fizikun, teksa ndau fotografi nga palestra.

Ajo ishte veshur me kostum sportiv, ndërsa dukej në top-formë në imazhin që e kishte realizuar para pasqyrës.

Kejvina së fundi ka pushuar në Dubai, ndërsa ka ndarë imazhe të shumta nga vendi ku pushoi.

Ajo është në lidhje dashurie, por nuk ka preferuar që ta bërë publik emrin e partnerit të saj. 

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...