Kelly Clarkson publikon këngën e re

Kelly Clarkson nuk ka nevojë për një kalendar bezdisës për t’i thënë asaj që të hyjë në shpirtin e Krishtlindjeve.

 

Trajneri i “Zërit” dhe këngëtarja superstar zbuloi të enjten këngën e saj të re, një melodi e quajtur “Krishtlindjet Nuk Anulohen (Vetëm Ti)”.

Kënga sfiduese e gjen Clarkson duke kënduar për një grua që nuk e lejon ish -in e saj të prishë Krishtlindjet e saj, Vitin e Ri të saj apo ndonjë gjë tjetër për këtë çështje. E quani festë shpirt i pavarur.

“When Christmas Comes Around …” albumi nga i cili vjen kënga e re, do të dalë më 15 tetor.

Rekordi me 15 këngë do të shfaqë bashkëpunime me këngëtarë përfshirë Ariana Grande dhe Chris Stapleton.

Related posts

Vjosa Osmani publikon video me këngën e Dua Lipës në veturë, artistja shqiptare ia shpërndan në Instagram

D V

Edhe pas ndarjes, Kanye West vazhdon ta ndihmojë Kim Kardashian në bizneset e saj

D V

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More