Agjencia Zhurnal.mk

Kemal po ‘çmend’ turket me imazhin e fundit, ja si po duket

Burak Ozcivit është aktori shumë i pëlqyer turk.

Që nga fillimi ai mori vëmendjen e publikut turk dhe atij të huaj, përcjell ORAinfo. Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin ‘Kara Sevda’.

Kemali njihet si një prej aktorëve më të bukur turk.

E me imazhin e fundit duket se i ka lënë pa fjalë fanset e tij.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...