Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Këmbësori lëndohet rrëndë, e goditi biçikleta dhe iku nga vendi ngjarjes

Në datën 25.01.2021 në orën 14.10 në Shkup në rr.”Divizioni i 50-të” biçikleta e drejtuar nga një person deri tani i panjohur, i cili e ka lëshuar vendin e ngjarjes ka goditur këmbësorin A.R.(47) nga Shkupi. Personit A.R. në IPSh “Axhibadem Sistina” i është dhënë ndihmë mjekësore dhe i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...