Kemi Qeveri me makina luksoze, e zjarrfikës me makina të vjetra – tha Sela

Lideri i ASh-së, Ziadin Sela ka dërguar falenderime deri te ekipet zjarrfikëse, të cilat siç tha ai, edhe pse me vetura të vjetra, sërish arritën të kryejnë punën e tyre siç duhet.

 

“Shfrytëzoj rastin t’ju falënderohem zjarrfikësve dhe ekipeve mjekësore”, tha Sela.

Këtu ai ka bërë një paralele me veturat zyrtare në pronësi të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut.

“Kemi Qeveri me makina luksoze, e shërbime që u duhen qytetarëve datojnë nga shekulli i kaluar”, u shpreh Sela, transmeton TV21.

Related posts

Ministri i Shëndetësisë, Filipçe niset me urgjencë për në Tetovë

D V

Deri më tani janë vaksinaur 434.450 persona

D V

Blerim Sejdiu i BESË-s do të garoj edhe për një mandat në Zhelinë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com