“Kemi Zotin dëshmitar”, dita e dasmës së Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut erdhi dhe ja ku i keni fotot e para!

Dita e madhe për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun ka ardhur! Aktorja e humorit ka ndarë me të gjithë ndjekësit momentet më te veçanta nga kurorëzimi me bashkëshortin e saj. “Kemi Zotin dëshmitar”, ka shkruar Dembacaj krahas fotove ku dyshja shkëlqenin në ditën e tyre të bukur. Një vëmendje të madhe mori padyshim Rudina, e cila kishte zgjedhur një fustan nusërie mjaft të veçantë me një rrip të zi në bel. Rudina Dembacaj është padyshim një nga emrat më të përfolur në media. Herë pas here deklaratat e saj shkaktojnë bujë dhe kështu emri i aktores është kudo. Javët e fundit ajo është përfolur shumë për jetën e saj private veçanërisht për martesën me Mark Frrokun.

Related posts

‘Kur do të martohesh?’, Robert Berisha jep përgjigjen epike

D V

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

D V

Ava Max publikon këngën e re “Sad boy” në bashkëpunim me Jonas Blue, R3HAB dhe Kylie Cantrall

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More