Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kendall Jenner akuzohet për përdorimin e ‘photoshop’-it në imazhet e reja

Kendall Jenner është ndër modelet më të njohura në mbarë botën.

Pothuajse çdo postim i saj merr vëmendje mediatike, duke bërë që komentuesit të kenë reagime ndaj saj, shkruan Mirror.

25-vjeçarja tashmë ka realizuar një set të ri fotografik, me të brendshme nga biznesi i Kim Kardashian, Skims.

Ndërkohë, fansat janë duke e akuzuar modelen për përdorimin e ‘photoshop’-it, teksa pretendojnë se ajo nuk ka trup të tillë.

Kjo vjen pas një imazhi që ndarë në rrjetin social, ndërsa ajo shfaqte tiparet trupore në mënyrë perfekte.

“Këto fotografi janë të edituara. Kendall është e mahnitshme, por këto nuk janë reale”, ka shkruar njëri prej komentuesve.

Sidoqoftë kësaj, ajo dhe dy motrat e asaj, Kim dhe Kendall, tashmë kanë ‘pushtuar’ rrjetin me fotosesionin e ri.

Sidoqoftë kësaj, ajo dhe dy motrat e asaj, Kim dhe Kendall, tashmë kanë ‘pushtuar’ rrjetin me fotosesionin e ri.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...