Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kendall Jenner merr vëmendje të madhe teksa shfaqet me veshje sportive

Modelja Kendall Jenner njihet për paraqitjet e kuruara deri në detajet më të vogla.

Në daljen e fundit ajo veshi dollakë në ngjyrë  boronicë, teksa shkonte në një klasë private për pilates në Los Angeles.

Duke mbartur një çantë të zezë, Jenner veshinjë xhup “tie-dye” i cili kombinohej në mënyrë fantastike me dollakët, teksa i gjithë kombinimi përfundon me çorape të bardha dhe pantofla ngjyrë bezhë.

Kendall u sigurua që të mbronte veten dhe të tjerët nga pandemia e coronavirusit duke vendosur një maskë fytyre ngjyrë bezhë.

Modelja u bashkua me Lauren Perez nën udhëzimin e trajneres Liana Levi, e cila ‘merr klientët vetëm me referim’.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...