Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner së fundmi ka habitur të gjithë fansat e saj me disa rrëfime për jetën e saj.

Bukuroshja brune zbuloi se kishte vuajtur nga ankthi, ndërsa theksonte se nuk mund të merrte frymë e as të flinte, shkruan Daily Mail.

Por, pas këtij tregimi modelja është parë duke shëtitur në Los Angeles, me një veshje shumë të thjeshtë.

Jenner u vërejt me një bluzë të bardhë, të cilën e kisht e kombinuar shumë mirë me pantallona të shkurtra.

Tutje ajo u pa duke dalë nga hoteli Bel Air, ndërsa nën shoqërinë e një vajze u drejtua nga makina e saj luksoze.

Modelja përndryshe është ndër më të njohurat në mbarë botën, duke u bërë edhe njëra prej më të paguarave.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...