Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kendall Jenner shkëlqen me dukjen, ndërsa shijon darkën me Devin Booker

Kendall Jenner shpesh është komentuar rreth lidhjeve të saj, teksa raportohej për emra të mëdhenj gjatë viteve.

Ndërkaq, kohëve të fundit ajo është parë nën shoqërinë e basketbollistit, Devin Booker, shkruan Daily Mail.

Ajo ka filluar që të dalë publikisht me të, ndërsa së fundmi është parë duke shijuar një darkë romantike në Delilah.

24-vjeçarja mbante të veshur një palë pantallona të zeza, ndërsa në pjesën e sipërme një bluzë të bardhe.

Ndërkaq, basketbollisti veshjen kishte vendosur që ta ketë më modeste, me një bluzë të thjeshtë ngjyrë hirt.

Që të dy, për shkak të pandemisë coronavirus, kishin mbajtur maska mbrojtësi, për të minimizuar mundësitë e infektimit.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...