Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Këndellen Lakers me fitore ndaj Nuggets, shkëlqen Curry me Golden State

Los Angeles Lakers është këndellur me në fund pas shumë rezultateve negative, duke shënuar fitore në udhëtim te Denver Nuggets (93-98).

Ndërsa, ylli i Golden State Warrios, Steph Curry ka shkëlqyer në fitoren ndaj New Orleans Pelicas 123 – 108 duke shënuar plotë 41 pikë, shkruan lajmi.net.

Të gjitha rezultatet e xhiros së fundit në NBA:

Denver Nuggets 93 – 98 Los Angeles Lakers

Golden State Warriors 123 – 108 New Orleans Pelicans

Utah Jazz 110 – 99 Antonio Spurs

Chicago Bulls 106 – 94 Philadelphia 76ers

Indiana Pacers 154 – 141 Washington Wizards

Orlando Magic 119 – 112 Detroit Pistons

Atalanta Hawks 123 – 114 Portland Trail Blazers

New York Knciks 118 – 104 Memphis Grizzlies.

Postime të ngjashme

Toni Kroos izolohet shkaku COVID-19, pati kontakt me një të infektuar

Z H

Moto GP: Garat në pistën e Sachsenring deri në vitin 2026

Z H

Calhanoglu shumë afër Juventusit

Z H

“We Are The People” nga Martin Garrix, Bono dhe The Edge është kënga zyrtare e “EURO 2020”

Z H

Barcelona ka marrëveshje me Depayn, por transferimi i holandezin në Camp Nou mund të dështoj

Z H

Chelsea po përgatitet për transferimet të ‘çmendura’ në verë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...