Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kënga e Dua Lipës “Physical” bëhet pjesë e serialit të ri të Netflix, Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga ka arritur zyrtarisht në Netflix dhe ka sjellë me vete edhe kolonat zanore të filmit.

Shfaqja e re, e frymëzuar nga seria e animuar Winx Club, ndjek aktoren Bloom (Abigail Cowen), e cila bashkohet në shkollën Alfea në mënyrë që të përsosë dhe të zotërojë fuqitë e saj.

Në gjashtë episodet, është gjithashtu mundësia perfekte për të shtuar disa pjesë të reja në listat tuaja muzikore.

Nga Hayley Williams dhe Dua Lipa te London Grammar dhe Tame Impala, këtu janë të gjitha këngët në Fate: The Winx Saga, episod për episod.

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të parë

Amber Van Day – ‘Kids In the Corner’

Grimes ft. HANA – ‘We Appreciate Power’

Dua Lipa – ‘Physical’

La Roux – ‘In For The Kill’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të dytë

Lemolo – ‘High Tide’

Nothing But Thieves – ‘Forever & Ever More’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të tretë

LoneLady – ‘Silvering’

Kaytranada ft. Syd – ‘You’re The One’

Kesha – ‘Tonight’

Caribou – ‘Never Come Back’

James Blake ft. ROSALÍA – ‘Barefoot In The Park’

Tame Impala – ‘Borderline’

Let’s Eat Grandma – ‘Hot Pink’

M83 – ‘Lower Your Eyes To Die With The Sun’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të katërt

White Hex – ‘Only A Game’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të pestë

Hayley Williams – ‘Sudden Desire’

Charlotte Gainsbourg – ‘Trick Pony’

London Grammar – ‘If You Wait’

Lemolo – ‘Running Mate’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të gjashtë

ODESZA – ‘A Moment Apart’

Lemolo – ‘Swansea’

Pip Blom – ‘Come Home’

Novo Amor – ‘Carry You’

YONaka – ‘Teach Me To Fight’.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...