Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kënga e radhës e Bebe Rexhës do jetë në bashkëpunim me Ty Dolla Sign

Ajo është duke përgatitur për të sjell këngën e gjashtë nga albumi i ri i quajtur “Better Mistakes”.

Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, e cila më 7 maj sjell edhe albumin e plotë.

Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, biondja tregon se kanë mbetur edhe pak ditë deri tek lansimi i “My Dear Love” në bashkëpunim me artistin amerikan, Ty Dolla Sign.

“Katër ditë nga lansimi i këngës së gjashtë të Better Mistakes”, ka shkruar ajo.

Ylli nga Dibra ka ndarë edhe një insert të shkurtër të klipit, në të cilin shfaqet në formë të mrekullueshme.

Vetëm një javë më parë, Bebe solli projektin “Die For a Man” në duet me Lil Uzi Vert.

Theksojmë që “Better Mistakes” përmban 13 këngë dhe deri më tani janë publikuar vetëm pesë.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...