Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kënga e radhës nga Gold AG lansohet më 26 nëntor

Ai vetëm pak ditë më parë solli projektin e ri muzikor “Tornado” kushtuar dëshmorit Ibrahim Mazreku.

Fjala është për reperin Gold AG, i cili deri në fund të muajit nëntor ka në përgatitje edhe dy projekte të tjera muzikore.

I njëjti së fundmi përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se me 26 nëntor (e enjte) do të sjellë këngën e radhës.

Siç tregon, projekti i dedikohet Shqipërisë dhe lansohet vetëm dy ditë para 108 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

“Prej Shqipnie, 26 nëntor, do ta djegim”, ka shkruar ai.

Po ashtu edhe ky projekt mezi po pritet nga fansat, meqë postimi mblodhi komente të shumta dhe nga më të ndryshmet.

“Tornado” përndryshe u prit mirë nga publiku dhe tanimë ka marrë mijëra klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...