Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kënga e re e Bebe Rexhës dhe Doja Cat edhe në “billboard”-et më të mëdha të New Yorkut

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi bashkëpunimin e saj më të ri.

“Baby I’m jealous” titullohet kënga e dyshes, e cila është pritur shumë mirë nga publiku dhe në vetëm 24 orë ka marrë mbi dy milionë shikime në YouTube.

Për suksesin e këtij bashkëpunimi po kujdesen edhe platformat më të mëdha të muzikës në botë si Spotify dhe Apple Music.

Së fundmi, “Baby I’m jealous” nga Bebe Rexha dhe Doja Cat është promovuar edhe në ‘billboard’-et e New Yorkut në Times Square.

Ka qenë vet këngëtarja me origjinë shqiptare, ajo e cila ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, disa pamje të “billobard”-eve ku promovohet bashkëpunimi i saj i ri me reperen Doja Cat.

https://www.instagram.com/p/CGI5QRvFxAf/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo është kënga e parë e Bebe Rexhës për këtë vit, e cila edhe pse i ka përfunduar këngët e albumit të radhës, nuk i ka publikuar ato duke mos ndjerë sikur është koha e duhur, shkaku i pandemisë globale COVID-19.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...