Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kënga e re e Ermal Fejzullahut pëlqehet nga publiku

Dyshja sot publikuan bashkëpunimin.

Këngëtari, Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani ka ditë që kanë paralajmëruar këngën ‘Shqiptare’, shkruan lajmi.net.

Dhe, sot e kanë hedhur në treg të cilën mund ta dëgjojmë në platforma sociale.

Ishte, Ermal Fejzullahu ai i cili njoftoi përmes profilit të tij në Instagram se projektin e tyre muzikor mund ta dëgjojmë tashmë i cili edhe mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

“Out now @luararani Shqipetare”, shkroi në mbishkrimin e postimit këngëtari duke mos i munguar komentet dhe pëlqimet nga adhurues të muzikës së tij.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i dyshes.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...