Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Këngëtari Alil Kerkuti për ditëlindjen e tij dhuron një super këngë

Ai nuk ka të ndalur në muzikë dhe po pëlqehet mjaft si artist, me zë e stil të veçantë. Po flasim për këngëtarin Alil Kerkuti ku pikërisht në datëlindjen e tij me 15 tetor ka dashur të vijë me një super projekt që mban titilullin “Ndjenjat”. Ai ka marrë plot urime për ditëlindjen e tij, por më i veçanti ka qenë nga nëna e tij Pranvera, ndërsa tani urimet i janë shumëfishuar edhe për projektin e tij me të ri muzikor. Urime dhe nga ne për Alilin por edhe suksese për hitin e ri.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...