Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Këngëtari Ardian Bujupi tregon se cila është këngëtarja më e mirë në Shqipëri

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi me origjinë shqiptare është këngëtari më i suksesshëm dhe më i përfolur i momentit.

Ai ka prekur majat edhe në botën ndërkombëtare por kështu duke mos lënë anash asnjëherë vendlindjen e tij, shkruan Gazeta Express.

Këngëtari kohët e fundit është shumë aktiv në jetën e tij profesionale, kështu duke publikuar projekte të reja muzikore.

Kënga e fundit e tij është Modelja dhe ka rezultuar shumë e suksesshme, kështu duke u shoqëruar me miliona klikime në Youtube.

Këngëtari të shtunën mbrëma ka qenë i ftuar në emisionin e SHIKO KUSH LUAN, me Luana Vjollcën dhe në një lojë aty ai është pyetur se cila është këngëtarja ose këngëtari më i mirë në vend?

Ai kishte thënë se sipas tij këngëtarja më e mire në Shqipëri është Elvana Gjata.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...