Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Këngëtarja kroate filmon momentin kur ndodhi tërmeti

Këngëtarja e njohur kroate, Lana Jurceviq, ka qenë e lidhur live në Instagram në momentin kur është dëgjuar tërmeti.

Në filmimet e saj shihet teksa fillon të dridhet toka ndërsa ajo rrëmben qenin e saj dhe ikën nga dhoma.

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Kroacinë. Është raportuar për një të vdekur deri tani dhe dëme të mëdha materiale.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...