Këngëtarja Laura Kërliu me një performancë ekskluzive në Grand Casino Admiral

nga V.E.
Grand Casino Admiral ju fton në një event ekskluziv me këngëtaren e njohur Laura Kërliu. Me datë 12 korrik, duke filluar nga ora 23:00, në lokacionin e njohur në Hotel Limak, hidhni anësh zarat dhe shijoni muzikë të mrekullueshme të përshtatur për të gjitha shijet.
E ftuar speciale në këtë event do të jetë influencuesja e njohur Agnesa Organxhieva, e cila është edhe mikpritëse ekskluzive e lotarive Grand Casino Admiral.
Grand Casino Admiral, i cili bën përshtypje në peizazhin e qytetit me arkitekturën e tij moderne dhe atmosferën elegante, ofron një gamë të gjerë opsionesh lojrash. Nga makinat e fatit te lojërat tradicionale live, kazino synon të sigurojë një eksperiencë të paharrueshme për të gjithë vizitorët e saj.
Bashkëpunimi me artistë të njohur të muzikës thekson edhe një herë angazhimin e Grand Cassino Admiral për të ofruar argëtim me cilësi të lartë dhe përvoja unike të lojërave. Shërbimet e kazinosë, të kombinuara me argëtimin më të mirë, premtojnë një përzierje joshëse të magjepsjes dhe kënaqësisë.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More