Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Këngëtarja Lule vjen me ‘Asnihere’, një projekt i punuar ndërkombëtarisht

Lulja, këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton dhe vepron në Gjermani ka ardhur me një projekt të ri të cilin e ka punuar kryesisht me producent dhe muzicient ndërkombëtarë por e ka titulluar ‘Asnihere’ duke dashur të pushtojë skenën shqiptare me projektet e saj gjigande dhe të realizuara në mënyrë më të mirë të mundëshme. Një megaprojekt mjaft i bukur e sjellë këngëtaren Lule të realizuar në karierë që është në fillimet e saj ndërkohë që të gjithë bashkëpunëtorët ajo i ka të huaj.

Postime të ngjashme

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

Kim Kardashian shijon natën e parë jashtë si beqare, shfaqet duke vallëzuar në krahët e një prej shokëve të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...