Agjencia Zhurnal.mk

Këngëtarja shqiptare rrëzohet keq gjatë parakalimit në tapetin e kuq (Video)

Ilira Gashi ka përjetuar një moment të sikletshëm në “BUNTE New Faces Award”.

Ilira Gashi ishte pjesë e organizimit ‘Bunte Neë Faces Award’ ku ndahen çmime të për vjetshme për emra të njohur të industrisë muzikore në shtetin gjerman dhe atë zviceran, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nga Shqipëria kishte marrë vëmendje me paraqitjen e saj, ajo u shfaq me një fustan të gjelbër, por jo vetëm veshja ishte ajo që morri vëmendjen, shqiptarja ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë kalimit në tapetin e kuq.

Kamerat ka kapur Ildën duke u rrëzuar gjatë kalimit në qilimin e kuq.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...