Kërcen në trampolinë, amerikani sa ishte në ajër e godet me shkop golfi topin – precizitet i paparë

Ky është momenti kur një djalë i ri që po kërcente në trampolinë, arrin me saktësi të paparë ta godet me shkop golfi topin dhe gjithçka ndodh derisa ishte në ajër.

 

Dylan Chamberlain, 20-vjeç nga Washingtoni, duket se kishte punuar shumë që “trukun” e tij ta realizojë me sukses, transmeton Telegrafi.

Në videon e publikuar më poshtë, shihet Dylan duke kërcyer në trampolinë derisa në dorë mbante shkopin e golfit dhe në tjetrën topin.

Ai kur ngritet në ajër e hedh topin lart, e kur fillon të bie e godet me tërë forcën me shkop – duke realizuar gjuajtjen me precizitet të paparë.

Related posts

Shkojnë për pushime, habiten kur shohin diçka në dhomë – gjejnë kamerën e fshehur të instaluar në një pajisje

D V

Një shtëpi e ‘ngrirë në kohë’ me letër muri, qilima dhe perde të viteve të shtatëdhjeta, është në shitje për rreth 200 mijë euro

D V

T’i flasim fëmijës si bebe, apo me zë të plotë?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com