Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kërcënohet ministri Vesel Krasniqi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, është kërcënuar sot, njofton Insajderi.

Siç raportohet, kërcënimi ka ardhur nga sekretari i kësaj ministre, Burim Rreci.

Rastin e ka konfirmuar edhe vetë ministri.

Ai ka thënë se në lidhje me rastin ka lajmëruar policinë, të cilët tani po merren me çështjen.

Postime të ngjashme

Osmani në Austri: BE ta mbajë premtimin, Kosova i ka plotësuar kriteret për liberalizim të vizave

Bekim Laçi

Arrestohet babai i foshnjës që solli në jetë 14-vjeçarja në Gjakovë

Bekim Laçi

Dialogu Kosovë-Serbi, Phillips kundër idesë për shkëmbim të territoreve

Bekim Laçi

Vetëvendosje dhe opozita përplasen për dialogun

Bekim Laçi

Albert Zogaj zgjidhet kryesues i ri i Këshillit Gjyqësor të Kosovës

Bekim Laçi

Byroja e Sigurimeve: Nga 1 korriku qytetarët e Kosovës nuk do të paguajnë 15 euro taksë në Mal të Zi

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...