Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kërcënohet Ramiz Lladrovci

Kryetari i Komunës të Drenasit, Ramiz Lladrovici, është kërcënuar të hënën, njofton Insajderi.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Insajderi, vetë Ladrovci.

Ai ka thënë se me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës, dhe nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

“Po, jam kërcënuar, rastin e kam paraqitur në Policinë e Kosovës”, ka thënë ai.

Postime të ngjashme

Sejdiu: Rugovës ia bllokuan fondet, ai e dinte se lufta do të ndodhë

D V

Haradinaj i bën thirrje Qeverisë që të merret seriozisht me situatën e zjarreve në vend

D V

Vatrat e zjarrit, Muhaxheri bën thirrje që mos të vizitohen disa pjesë të bjeshkëve të Rugovës derisa të normalizohet gjendja

D V

Kosova regjistron një viktimë dhe 110 raste me koronavirus

D V

Kurti priti në takim shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, Michael Davenport

D V

Haziri aktivizon Komisionin e emergjencave kundër zjarreve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...