Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kërcënoi një vajzë me foto komprometuese, arrestohet 32-vjeçari nga Tetova

Tetovë, 21 nentor – Ministria e Punëve të Brendshme njofton se dje rreth orës 13:30 në fshatin Pirok të Tetovës është arrestuar 32-vjeçari A.I.

32-vjeçari dyshohet se ka shkelur nenin 259 të Kodit Penal duke kryer veprën penale “kërcënim”.

Gjegjësisht, me datë 19.11.2020 rreth orës 21:00, një 32-vjeçare nga një fshat i Tetovës ka raportuar në polici se A.I. e ka shantazhuar përmes rrjetit social “Facebook”. A.I. ka kërkuar para nga 32-vjeçarja, në të kundërtën ai është kërcënuar se  do të publikonte foto komprometuese të 32-vjeçares.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...