Kërçovari aksidentohet me ariun në autostradën Tetovë-Shkup (Foto)

Nga SPB Tetovë informojnë që mbrëmë 43 vjeçari nga Kërçova ka godit ariun në autostradën Tetovë-Shkup dhe si pasojë ariu ka mbetur i vr arrë në vend.

 

Mbrëmë (06-tetor) rreth orës 02:20, në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të lokalitetit “Karpallëk”, një veturë e tipit “Shkoda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 43-vjeçari F.O. nga Kërçova, ka goditur dhe vrarrë në vend një ari.

Nuk ka persona të lënduar në automjet, kurse vendi i aksidentit është inspektuar nga ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, informon zëdhënësi fatmir Rexhepi.

Related posts

Gjykata Kushtetuese po shqyrton anulimin e regjistrimit të popullsisë

Z H

Bashkëpunimi midis APRMV dhe qendrave për punë sociale për punësim të pranuesve të ndihmës së garantuar minimale

D V

Cërvenkovska: Maqedonia po mbetet pa numër të mjaftueshëm të gjykatësve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More