Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

Nëpunësit policorë nga Stacioni policor i Kërçovës mbrëmë e kanë privuar nga liria 26-vjeçaren L.M. nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e saj, e kryer me urdhrin e gjykatës, është gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Siç njoftuan  nga MPB, gjatë kryerjes së bastisjes, L.M. fizikisht ka sulmuar nëpunësin policor.

Ajo është arrestuar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të potë të rastit kundër saj do të ngrihet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...