Agjencia Zhurnal.mk

Kërpaçi: Rama dhe Rilindja kanë marrë fund, zgjedhjet më 13 tetor

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, përmes një postimi në facebook, thotë se Edi Rama dhe Rilindja kanë marrë fund. Duke marrë shkas nga dekreti i ri i Presidentit Ilir Meta, ajo thotë se është e qartë se zgjedhjet do të mbahen në 13 tetor. ”Dekreti i presidentit, e thotë qartë se zgjedhjet do të mbahen në 13 tetor! Sovrani me forcën e tij do i japi atë që i takon Edi Ramës! Shihemi në 13 tetor, më të vendosur dhe të bashkuar se kurrë për ta bërë Shqipërinë shtëpinë tonë”.

Postimi i plotë

Edi Rama dhe rilindja kanë marrë fund! Më qartë se kurdo herë shqiptarët e dinë kush do të mirën e përbashkët dhe kush jo. Rilindjes sot i ka ngel vetëm karrigia, nga e cila do të fluturojnë shumë shpejt!

Edi Rama është i marrë fund. Me të edhe plani i rilindjes për ti kthyer Shqiptarët dhe Shqipërinë në skllevër të krimit dhe bandave të Ramës!

Dekreti i presidentit, e thotë qartë se zgjedhjet do të mbahen në 13 tetor! Sovrani me forcën e tij do i japi atë që i takon Edi Ramës! Shihemi në 13 tetor, më të vendosur dhe të bashkuar se kurrë për ta bërë Shqipërinë shtëpinë tonë

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...