Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Këshilltari politik gjerman, Henze i kthehet Ramës: Koha jote ka mbaruar! Je i papranueshëm për Europën

Zhurnal Ads

Këshilltari politik gjerman, Martin Henze ka replikuar me Kryeministrin Edi Rama në Twitter lidhur me votimin e Kodit Zgjedhor.

Në reagimin e tij, Henze shkruan se Edi Rama nuk përfaqëson Shqipërinë dhe është i papranueshëm për Europën.

“Flet një kryeministër i dyshuar si i përfshirë në manipulimin e zgjedhjeve, i cili ka hequr shtetin e së drejtës. Ai përfaqëson Shqipërinë. Ti je i papranueshëm për  Evropën. Koha jote ka mbaruar”,- shkruan Martin Henze në reagimin e tij drejtuar kryeministrit Edi Rama.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rindërtimi/ Rama në Gjipalaj të Shijakut: 58 familje të zonës do e festojnë Vitin e Ri në shtëpi të reja

S.B.

Diskutime për Shqipërinë! “Ta ndihmojmë këtë vend të zhvillohet”/ PE: Jo kushte herë pas here

S.B.

Ulen ndjeshëm temperaturat, zbardhet nga dëbora Dardha

T E

Qeveria tërhiqet nga “përgjimi ambiental” i policisë, zëvendësohet termi

admin

Ish-ministri i Shëndetësisë: Shqipëria, i vetmi vend në Evropë pa kontratë dhe pa buxhet për vaksinimin anti-Covid

S.B.

Çështja e vizave krijon debat mes Nishanit dhe Ramës: Dizinformoni dhe çoroditni publikun shqiptar

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...